lépések felé jogi asszisztens karrier Kaliforniában

kövesse a lépésről lépésre folyamat, hogyan válhat egy jogi asszisztens alábbi:

  1. Megfelel jogi Asszisztens Oktatás Követelményeinek California
  2. Biztonságos Munka Tapasztalattal California
  3. Legyen egy Hiteles jogi Asszisztens Kaliforniában
  4. Kezdődik A Karrier, mint egy Asszisztens California
  5. Most, Hogy Lesz egy Asszisztens California
California

jogi Asszisztens Munkaköri Leírás Kaliforniában

Kalifornia egy nagy állam, amelyben lesz egy asszisztens. A kaliforniai foglalkoztatási Fejlesztési Minisztérium szerint 2008-tól 2018-ig várható, hogy Kaliforniában a paralegals és a jogi asszisztensek munkahelyei több mint 17 százalékkal növekednek. A paralegal szakma szabályozza több Kaliforniában, mint más államokban, mint a California Business and Professions Code 6540-46 felvázolja szabályok és rendeletek, valamint az oktatási normák, hogy a kaliforniai paralegals kell felelnie. Ha szeretné felfedezni, hogyan válhat egy jogi asszisztens Kaliforniában, Olvass tovább.

1. Lépés

jogi Asszisztens Oktatás Követelményeinek California

a Kaliforniai törvények Alapján, a jogi asszisztensek kell teljesíteni, a következő oktatási követelmények:

  • a Teljes, legalább 24 kreditet a jogi asszisztens tanulmányok akkreditált vagy államilag elismert egyetem, vagy egyetemi
  • a Teljes főiskolai diploma minden mezőt, majd egy év tapasztalat dolgozó felügyelete mellett egy Kaliforniai ügyvéd, aki már engedélyezett legalább három évig, vagy működik a szövetségi bírósági rendszer, California
  • Teljes jogi asszisztens bizonyítvány program által jóváhagyott, az American Bar Association (ABA)

Kalifornia jogi Asszisztens Online Campus Iskolák

Szponzorált

Kiemelt Programok:

Purdue University Global – Online Főiskolai Jogi Támogatása, valamint a Szolgáltatások – jogi Asszisztens Koncentráció
Regent Egyetem – Online Bachelor of Science in jogi Asszisztens Tanulmányok
Liberty University – Online Munkatársa Művészeti Asszisztens Tanulmányok
Arizona Állami Egyetem Online – Keresni A Mester a Jogi Tanulmányok, mint egy év.
Liberty University-Online Juris Master-American Legal Studies
Washington University School of Law, Top-20 law school-1 éves Online Master of Legal Studies, nem GRE / LSAT szükséges.
Post University – Online Associate and Bachelor of Science in Legal Studies

Ha úgy dönt, hogy egy Aba-Akkreditált paralegal program Kaliforniában, akkor választhat a következő programok közül:

  • West Valley College-Saratoga:
    • társult tudomány Paralegal Studies
    • Associate of Arts in Paralegal Studies
    • Certificate in Paralegal Studies

    • West Los Angeles College – Culver City:
      • Paralegal Certificate
      • Associate of Science-Paralegal Studies
    • A San Diego – i Egyetem:
    • la Verne – La Verne egyetem:
      • jogi bizonyítvány
    • Kaliforniai Egyetem-Santa Barbara:
    • University of California – San Diego:
      • Paralegal certificate
    • University of California – Riverside:
    • Kaliforniai Egyetem – Los Angeles:

    • Santa Ana College – Santa Ana:
      • Associate of Science in Paralegal Studies
      • San Francisco State University College of Extended Learning-San Francisco:
        • Academic Certificate-Paralegal Studies
      • Pasadena City College-Pasadena:
        • > Certificate of Achievement-Paralegal Studies
      • nemzeti Egyetem-Los Angeles és Woodland Hills:
        • Paralegal Specialist Certificate-Criminal Law Specialization
        • Paralegal Specialist Certificate – peres Specialization
        • Associate of Science – Paralegal Studies
        • Bachelor of Science-Paralegalegal Studies
      • MTI College – Sacramento:
      • Associate in Arts – Paralegal Studies
      • alkalmazott tudományos – jogi tanulmányok társult tagja
    • Mount San Antonio College – Walnut:
      • Társult Tudomány-jogi Asszisztens Tanulmányok
    • Miramar Főiskola – San Diego:
      • Bizonyítvány jogi Asszisztens Tanulmányok
      • Munkatárs Tudományos Asszisztens Tanulmányok
    • Los Angeles-i City College – Los Angeles:
      • Társult Arts – jogi Asszisztens Tanulmányok
    • John F. Kennedy Egyetem – Pleasant Hill:
      • jogi Asszisztens Bizonyítvány
      • Bachelor of Arts-ban Jogi Tanulmányok
    • Fullerton Főiskola – Fullerton:
      • Associate in Science-Paralegal Studies
      • Certificate – Paralegal Studies
    • Fremont College – Cerritos:
      • Associate of Arts Degree-Paralegal Studies
    • Associate of Achievement – Paralegal Studies
    • Associate in Arts degree – paralegal studies

  • DeAnza College – Cupertino:
    • Achievement-advanced – in Paralegal studies
    • associate of Arts degree in Paralegal Studies
  • cuam:
    • Associate of Science Degree in Paralegal
  • College Of The Canyons – Santa Clarita:
    • Associate of Arts Degree in Paralegal Studies
  • Partvonal Community College – Fountain Valley:
    • Associate of Arts Degree in Paralegal
  • Cerritos College – Norwalk:
    • paralegal
    • associate of Arts degree in paralegal
  • California State University – Los Angeles:
    • bizonyítvány a Paralegal Studies
  • California State University East ba ha:
    • Associate of Arts-ban Jogi Segítő
    • a Jogi Segítő Tanúsítvány

    2. Lépés

    Biztonságos jogi Asszisztens Munka Tapasztalattal California

    a Legtöbb ABA-jóváhagyott Kaliforniai jogi asszisztens, oktatási programok a fent felsorolt tartalmaz munkatapasztalat alkatrész, vagy szakmai gyakorlat. Ha további tapasztalatokra van szüksége, mielőtt folytatná karrierjét, hogy Kaliforniában jogi asszisztensré váljon, érdemes kapcsolatba lépni az alábbi csoportok egyikével, amelyek ingyenes vagy csökkentett költséggel dolgoznak a rászorulókkal. Az ilyen ügynökségek 2012-ben 214,458 kaliforniaiakat szolgáltak:

    • Los Angeles megye szomszédsági jogi szolgálatai
    • Észak-Kalifornia, Inc. jogi szolgálatai.
    • San Diego, Inc.jogsegély Társasága.
    • Orange County, Inc.jogsegély Társasága.
    • Los Angeles-i jogsegély Alapítvány
    • Inland Counties Legal Services, Inc.
    • Greater Bakersfield Legal Assistance, Inc.
    • Central California Legal Services
    • California Rural Legal Assistance, Inc.
    • California Indian Legal Services, Inc.
    • Bay Area költségmentesség

    3. Lépés

    Legyen egy Hiteles jogi Asszisztens Kaliforniában

    A tanúsítás megadása nem kötelező a Kaliforniai jogi asszisztensek az állami törvény. A tanúsítás azonban lehetővé teszi, hogy jogi asszisztensként a törvény bizonyos területeire szakosodjon, és további előrelépést keressen karrierjében. A Bizottság a fejlett Kaliforniai Paralegal specializáció, Inc. ajánlja a következő tanúsítványok California paralegals akik fontolgatják tanúsítás:

    • Certified jogi asszisztens / California Advanced Specialist (CLA/CAS): ezek a hitelesítő lehet szerzett a következő módokon:
      • CAS (önálló)-lehet folytatni, ha egy paralegal aki már egy CLA vagy CP (Certified Paralegal). A CAS megszerzéséhez 10-20 tanfolyamot kell teljesítenie
      • CAS és APC (Advanced Paralegal Certified) kombinációval – akkor folytatható, ha már rendelkezik CLA vagy CP-vel, és szeretne APC-t és CAS-t keresni egy speciális területen. Három-öt tanfolyamot kell elvégeznie, és meg kell tanulnia a szövetségi és kaliforniai törvények és eljárások közötti különbségeket.

    4. Lépés

    Kezdődik A Karrier, mint egy Asszisztens California

    elvégezte a szükséges oktatás, szerzett némi tapasztalatot is lehet hiteles. Ön most készen áll, hogy keresse meg a tökéletes jogi asszisztens munkát Kaliforniában. Ez a munka nem feltétlenül kell, hogy egy kaliforniai ügyvédi iroda, bár sok a nagyobb jogi csoportok Kaliforniában nem bérel paralegals. A kaliforniai Paralegals vállalkozásoknak, kutatásoknak, Nonprofit Szervezeteknek stb. A kaliforniai paralegals munkáltatói példák:

    • Riverside – Riverside megye
    • Országos Kölcsönös Biztosító Társaság-Newport Beach
    • a hadsereg Osztálya-Sacramento
    • Whalen Bryan, Inc. – Santa Barbara
    • The Walt Disney Studios-Burbank
    • St. Jude Medical – Kezemben
    • Cellino & Barnes – Los Angeles
    • Lam Kutatás – Fremont
    • Található Vállalati – Glendale
    • Toshiba America Információs Rendszerek – Irvine
    • Kaufman Dolowich Voluck LLP – Los Angeles
    • Paramount Pictures – Los Angeles

    5. Lépés

    Most, Hogy egy jogi Asszisztens Kaliforniában

    Gratulálok! Ön most dolgozik, mint egy jogi asszisztens Kaliforniában! A következő lépés, amelyet meg szeretne tenni a hitelesítő adatok megőrzése érdekében, a folyamatos jogi oktatás (Cle) befejezése, függetlenül a tanúsítási státusától. A következő szövetségek paralegals Kaliforniában segíthet, hogy vegye fel a kapcsolatot a vonatkozó CLE tevékenységek, fokozza a hálózati képességek, valamint növeli a forgalmazhatóság, mint egy kaliforniai paralegal:

    • California Alliance of Paralegal Associations
    • Santa Barbara Paralegal Association
    • Los Angeles Paralegal Association

    • Orange County Paralegal Association
    • Kern County Paralegal Association
    • Ventura County Paralegalegal Association

    Vélemény, hozzászólás?

    Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük